DİĞER SERTİFİKA EĞİTİMLERİ ÜNİVERSİTE ONAYLI

10 Eğitim Seti

DİĞER SERTİFİKA EĞİTİMLERİ ÜNİVERSİTE ONAYLI Eğitim Setleri

10 Eğitim Seti

RİSK ANALİZİ VE YÖNETİMİ

EĞİTİMİN AMACI:
Risk analizi, işyerinde mevcut veya dışarıdan gelebilecek olası tehlikelere karşı birtakım önlemlerin alınabilmesi ve bu tehlikelere ne gibi etkenlerin sebep olduğunun belirlenebilmesi için olası risklerin derecelendirilmesi ve kontrol altında tutulması amacıyla yapılan çalışmalar bütünüdür. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için oldukça büyük bir önem taşıyan risk analizi, normal şartlarda işveren tarafından yapılır. İşveren, çalışanlarının ve çalışma ortamının sağlıklı ve güvenli olması açısından belirli dönemlerde risk analizi yapar veya bunu başka uzmanlara yaptırır. Fakat bazı durumlarda işveren tarafından risk analizi yeterli düzeyde olmadığında, bu konuda uzman kişilere ihtiyaç duyulur. Dolayısıyla bu konuda kariyer yapmak isteyen kişiler, risk analizi eğitimi alarak konusunda uzmanlaşabilirler.

LOJİSTİK TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ

EĞİTİMİN AMACI:
Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi konusunda dünya ve ülkemiz hızla gelişmekte her geçen gün yeni teknolojiler, sistemler ve yöntemler oluşturulmakta; Rekabet giderek artmaktadır. Lojistik Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi gibi başlıkların detaylı olarak irdeleneceği olan eğitim programı, tamamıyla Gebze Teknik Üniversitesi akademisyenleri tarafından verilmektedir.

ETKİNLİK VE ORGANİZASYON YÖNETİMİ

EĞİTİMİN AMACI:
Bu programda; katılımcılar ; etkinlik planlama ve etkinlik organizasyonuna ilşkin yenilikçi yaklaşım teknikleri öğrenirken, iş dünyasında karşılaşabilecekleri etkinlik ve organizasyonlara ilişkin sorunlar karşısında çözüm odaklı ve fonksiyonel bakış açılarını geliştirecekler. Aynı zamanda kurumların bayi toplantısı, roadshow, fuar katılımı, iç-dış faaliyet, tanıtım, eğitim organizasyonları, lansman toplantıları vb etkinliklerinin ve etkinlik süreçlerinin yönetilmesi konusunda bilgi ve beceri sahibi olacaklardır.

EMLAKÇILIK

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, gayrimenkul danışmanları ve eksperleri, emlakçılar, inşaat sektöründe çalışanlar, müteahhitler, inşaat mühendisleri, bankacılar, yatırım uzmanları, Mortgage uzmanları ve bu alanlarda çalışmak isteyen adaylar için düzenlenmektedir. Yakın gelecekte Gayrimenkul Danışmanlığı alanında çalışan ve çalışmak isteyenlerden belge zorunluluğu getirilmesi beklenmekte ve bu konuda hazırlık yapılmaktadır.

GENEL MUHASEBE

EĞİTİMİN AMACI:
Genel Muhasebe Eğitimi'nin temel amacı; çeşitli sektörlerdeki muhasebe elemanı açığını gidermek üzere etkin bir şekilde kişilerin eğitilmesi ve onların piyasanın ihtiyacını karşılayacak seviyeye getirilmesidir.

EVDE ÇOCUK BAKIMI

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, çocuğun günlük bakımı, beslenmesi, fiziksel güvenliğini sağlama, çocuğun yaşına uygun etkinlik geliştirme konularını kapsamakta; evde çocuk bakımı mesleğini icra edenler, anneler ve anne adaylarına yönelik düzenlenmektedir.

ÇOCUK GELİŞİMİ

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, okul öncesi çocuklara yönelik eğitim verilen özel kurumlarda çalışan veya bu alanda kariyer hedefleyen bireylere yönelik düzenlenmektedir.

OYUN TERAPİSİ

EĞİTİMİN AMACI:
Çocukların konuşma dili oyundur, bu dili anlayabildiğimiz de çocukların duygusal dünyasına girebilir ve sorunlarına yardımcı oluruz. Çocuğun terapide oyun oynaması, bir yetişkinin terapide problemlerini konuşarak dışa vurmasına benzer. Çocuklara oyun terapi odasında kendilerini oyunlar yolu ile ifade edebilmeleri için fırsat yaratılır. Oyun Terapisi sertifika programı bu konuda çalışacak uzmanların çocukları daha iyi anlamadaki bilgi ve becerilerini arttırmak amacıyla düzenlenmektedir.

KODLAMA EĞİTİCİ EĞİTİMİ

EĞİTİMİN AMACI:
Kodlama; bir problemi çözebilmek için farklı bilişsel becerilerin bir arada kullanılma sürecidir. Problemi çözebilmenin ilk aşaması öncelikle verilen problemin net olarak anlaşılması ve analiz edilmesidir. Bireylere; problemlere çok yönlü çözümler sunmak, sistematik düşünmek, olayları ilişkilendirmek, farklı ve yaratıcı düşünmek, problem çözme odaklı olmak, takım çalışması yapabilme, eleştirel düşünebilme gibi özellikler kazandırır. Ayrıca çocukların bilgisayar başında harcadıkları zaman göz önüne alındığında, bu zamanı onlara fayda sağlayacak ve geliştirecek konuya yönlendirmek daha yararlı olacaktır

AR-GE VE İNOVASYON

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, işletmelerin Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge) departmanlarında Ar-Ge Uzmanı, Ar-Ge Mühendisi ya da inovasyon uzmanı olarak çalışan veya bu alanlarda çalışmak isteyen adaylar için düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı Ar-Ge Yönetimi eğitim programıdır. Ayrıca, yakın gelecekte Ar-Ge alanında çalışan ve çalışmak isteyenlerden belge zorunluluğu getirilmesi beklenmekte ve bu konuda hazırlık yapılmaktadır.

Şimdi eğitim satın almak ve sınırsız erişim için, hemen üye ol!

ÜYE OL
  • tralles.com ailesi ve çalışanlarına ve cok değerli hocalarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. En stresli zamanlarımızda yanımızda oldunuz ve emeğinizle destek oldunuz. Akademik başarımıza giden yolda lazım olan puanları aldık çok şükür. Tekrar tekrar teşekkürler tralles.com ailesi, selam ve sevgilerimle...
    Sevda Gönülçeler - Aile Danışmanlığı Kursu
  • Yoğun çalışma hayatım olduğu için örgün eğitim ile meb onaylı aile danışmanlığı sertifikası almak bana göre imkansızdı. Uzaktan olması bana en büyük avantaj istediğim yerde istediğim zamanda dersleri takip edebilmek büyük bir ayrıcalık oldu. Teşekkürler tralles.com.
    Necip Millet - Aile Danışmanlığı Kursu