KALİTE EĞİTİMLERİ ÜNİVERSİTE ONAYLI

8 Eğitim Seti

KALİTE EĞİTİMLERİ ÜNİVERSİTE ONAYLI Eğitim Setleri

8 Eğitim Seti

OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, British Standards Institution (BSI)’nın iş sağlığı ve güvenliği konusundaki uluslararası standartıdır. Ulusal ve uluslararası işletmelerin çoğunda bu belge zorunlu tutulmaktadır. OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda uzmanlaşmak ve bu alanda belgelenmek isteyen adaylar başvuru yapabilir.

EĞİTİMİN FAYDASI:
Bu eğitim tüm işletmelere yöneliktir. Dolayısıyla bu eğitim, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda uzmanlaşmanıza imkan verir.

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, uluslararası bir standart olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi konusunda uzmanlaşmak isteyen, işletmelerin kalite süreçlerinde aktif rol alan ya da almak isteyen yöneticiler, çalışanlar veya bu konuda kariyer hedefleyen adaylar için düzenlenmektedir.

EĞİTİMİN FAYDASI:
Mesleğin gerektirdiği yeterlikleri kazanan bireyler;
İşletmelerin kalite yönetim ve kalite belgelendirme departmanları, Kalite belgelendirme kuruluşları, İşletmelerin kalite kontrol departmanları, İşletmelerin test, deney ve laboratuvarları, Kalibrasyon firmaları ve laboratuvarları gibi kuruluşlarda çalışma imkanı bulabilmektedir.

ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, ISO 22000 Standart gerekliliklerini incelemek mevcut HACCP Planları ve dokümanların standart gerekliliklerine göre revizyon çalışmalarını başlatabilmek ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile ISO 22000 Standardını entegre edebilmek HACCP Planlarını oluşturmak ve uygulamaya almak konularında gerekli bakış açısının katılımcılara kazandırılması. 

EĞİTİMİN FAYDASI:
Bu eğitim tüm işletmelere yöneliktir. Dolayısıyla bu eğitim ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi konusunda uzmanlaşmanıza imkan verir.

ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİMİ

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, her türlü üretim sektöründe, ürünün ilk aşamasından tüketiciye sunulmasına kadar geçen her adımda çevresel etkilerin dikkate alınarak üretimin gerçekleştirilmesini sağlayan ve sistematik bir yaklaşıma sahip olan ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi uluslararası standardını kapsamaktadır.

EĞİTİMİN FAYDASI:
Bu eğitim tüm işletmelere yöneliktir. Dolayısıyla bu eğitim, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi konusunda uzmanlaşmanıza imkan verir.

ISO 19011 İÇ TETKİKÇİ

EĞİTİMİN AMACI:
Uluslararası bir standart olan ISO 19011 standardı ile ilgili olan bu eğitim, kalite ve çevre yönetim sistemlerinin tetkiki konusundaki kuralları kapsamaktadır.

EĞİTİMİN FAYDASI:
İşletmelerinde yönetim sisteminin uygunluğunu değerlendirmek isteyen kuruluş çalışanları, Yönetim sistemi danışmanları, İç tetkikçi eğitimcisi olmak isteyenler, bu eğitim sayesinde, ISO 19011 standardı konusunda uzmanlaşabilir.

ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, kurumsal bilgi güvenliği alanında global bir standart olan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gereklilikleri, kurulum süreci, genel yapısı ve denetimine ilişkin konular hakkında detaylı bilgilendirme sağlanmasını amaçlamaktadır.

ISO 16949 OTOMOTİV YÖNETİMİ

EĞİTİMİN AMACI:
ISO 16949, otomotiv sektörüne yönelik uluslararası Kalite Yönetim Sistemidir. Bu eğitim, otomotiv sektöründe çalışan ya da kariyer hedefleyen mühendis/mühendis adayı, yönetici, kalite elemanı ve diğer personeller için düzenlenmektedir. Otomotiv sektöründeki firmalar iş başvuruları ile bu sektörle iş yapacak diğer firmalar için bu eğitimi ve sertifikasını önemsemektedir.

6 SİGMA

EĞİTİMİN AMACI:
Piyasada uzun yıllardır varlığını sürdüren ve her geçen gün büyümeye devam eden büyük firmaların bu başarısında 6 Sigma metodunun oldukça büyük bir payı bulunuyor. Çünkü düşünüldüğünde büyük bir firmanın tüm üretim ve satış sürecini nasıl gerçekleştirdiği, bu süreçte ortaya çıkan problemlere nasıl çözüm bulduğu, insan yönetimi, kar-zarar dengesini sağlama ve daha birçok konuda nasıl sistematik bir şekilde yol izlemesi gerektiği bu metot sayesinde mümkün oluyor. Dolayısıyla firma içerisinde bulunan tüm çalışan ve yöneticilerin bu metotlar hakkında bilgi sahibi olması, firmanın gelişimi açısından büyük önem taşıyor.  Günümüzün en etkin eğitim sistemlerinden olan uzaktan eğitim paketlerinden yararlanarak çalışanların, yöneticilerin veya iş arayanların bu metotları daha detaylı olarak öğrenmesi mümkün.

Şimdi eğitim satın almak ve sınırsız erişim için, hemen üye ol!

ÜYE OL
  • tralles.com ailesi ve çalışanlarına ve cok değerli hocalarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. En stresli zamanlarımızda yanımızda oldunuz ve emeğinizle destek oldunuz. Akademik başarımıza giden yolda lazım olan puanları aldık çok şükür. Tekrar tekrar teşekkürler tralles.com ailesi, selam ve sevgilerimle...
    Sevda Gönülçeler - Aile Danışmanlığı Kursu
  • Yoğun çalışma hayatım olduğu için örgün eğitim ile meb onaylı aile danışmanlığı sertifikası almak bana göre imkansızdı. Uzaktan olması bana en büyük avantaj istediğim yerde istediğim zamanda dersleri takip edebilmek büyük bir ayrıcalık oldu. Teşekkürler tralles.com.
    Necip Millet - Aile Danışmanlığı Kursu