SAĞLIK EĞİTİMLERİ ÜNİVERSİTE ONAYLI

9 Eğitim Seti

SAĞLIK EĞİTİMLERİ ÜNİVERSİTE ONAYLI Eğitim Setleri

9 Eğitim Seti

HASTA KAYIT KABUL

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim; hastane, muayenehane, sağlık ocağı, aile sağlığı merkezi ve poliklinik gibi sağlık kuruluşlarında hasta karşılama, hasta yönlendirme, hasta giriş/çıkış işlemleri, kayıt, arşivleme ve danışma hizmetleri gibi görevleri yerine getiren "Hasta Kabul Kabul Sekreteri” pozisyonunda çalışan ya da çalışmak isteyen adaylara yönelik alınması zorunlu bir programdır.

EĞİTİMİN FAYDASI:
Mesleğin gerektirdiği yeterlikleri kazanan bireyler Devlet hastanelerinde (sözleşmeli), Üniversite ve araştırma hastanelerinde (sözleşmeli), Özel hastanelerde (kadrolu), Sağlık ocaklarında, Aile hekimleri merkezlerinde, Polikliniklerde, Tıbbi laboratuvarlarda, Diş hekimleri muayenehanelerinde, Tıp merkezleri gibi sağlık kuruluşlarında iş başvurusunda bulunma imkanı bulunmaktadır.

TIBBİ SEKRETERLİK

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim; hastane, muayenehane, sağlık ocağı, aile sağlığı merkezi ve poliklinik gibi sağlık kuruluşlarında "Tıbbi Sekreter” pozisyonunda doktor ya da yöneticisine bağlı olarak çalışan ya da çalışmak isteyen adaylara yönelik alınması zorunlu bir programdır.

EĞİTİMİN FAYDASI:
Mesleğin gerektirdiği yeterlikleri kazanan bireyler Devlet hastanelerinde (sözleşmeli), Üniversite ve araştırma hastanelerinde (sözleşmeli), Özel hastanelerde (kadrolu), Sağlık ocaklarında, Aile hekimleri merkezlerinde, Polikliniklerde, Tıbbi laboratuvarlarda, Diş hekimleri muayenehanelerinde, Tıp merkezleri gibi sağlık kuruluşlarında çalışma imkanı bulabilmektedir.

HASTA VE YAŞLI BAKIMI

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, hastane, huzurevi, bakımevi, rehabilitasyon merkezi ve evlerde "Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Uzmanı” pozisyonunda çalışan ya da bu alanda çalışmak isteyen adaylara yönelik alınması zorunlu bir programdır.

EĞİTİMİN FAYDASI:
Mesleğin gerektirdiği yeterlikleri kazanan bireyler Hastane, Huzurevi, Bakımevi, Rehabilitasyon merkezi, Evlerde çalışma imkanı bulabilmektedir.

HİJYEN VE SANİTASYON

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, hastane, huzurevi, bakımevi, rehabilitasyon merkezi "Hijyen ve Sanitasyon Sorumlusu” pozisyonunda çalışan ya da bu alanda çalışmak isteyen adaylara yönelik hazırlanmış bir programdır.

EĞİTİMİN FAYDASI:
Mesleğin gerektirdiği yeterlikleri kazanan bireyler Hastane, Huzurevi, Bakımevi, Rehabilitasyon merkezlerinde çalışma imkanı bulabilmektedir.

HASTA GÜVENLİĞİ

EĞİTİMİN AMACI:
Sağlık Kurumlarında sağlık hizmeti alan ve sunan her iki tarafında güvenlik, etik değerler, hasta bilgi mahremiyeti, acil durum kodları ve esaslarla donanmış bir program olarak karşınıza çıkmaktadır.

SAĞLIK HİZMETLERİ İLETİŞİMİ

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, sağlık sektöründe çalışan ve çalışmayı hedefleyenlerin iletişim becerilerini geliştirmeye yönelik olarak düzenlenmektedir.

SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİĞİ

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, çeşitli sağlık kuruluşlarının orta ve üst düzey yönetim kademelerinde "Yönetici” olarak çalışan ya da bu alanda kariyer hedefleyen adaylara yönelik düzenlenmektedir. Sağlık kurum ve kuruluşlarında görev alan yöneticilerin, sağlık yönetimi ve işletmeciliği alanında mesleki bilgilerini geliştirmek, verimliliklerini artırmak ve kaynakların rasyonel kullanımını üst seviyeye çıkarmak eğitimin temel amacıdır.

SAĞLIK HİZMETLERİ PERSONEL YÖNETİMİ

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, sağlık kuruluşlarının personel yönetimi ya da insan kaynakları departmanlarında çalışan veya çalışmayı hedefleyenler için düzenlenmekte ve sağlık hizmetleri ve personel yönetimi konularını kapsamaktadır.

ANATOMİ VE FİZYOLOJİ

EĞİTİMİN AMACI:
Bu eğitim, anatomi ve fizyoloji alanında bilgi edinmek ya da bilgisini belgelendirmek isteyen, sağlık ve spor sektöründe çalışan ya da çalışmak isteyen adaylara yönelik düzenlenmektedir.

Şimdi eğitim satın almak ve sınırsız erişim için, hemen üye ol!

ÜYE OL
  • tralles.com ailesi ve çalışanlarına ve cok değerli hocalarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. En stresli zamanlarımızda yanımızda oldunuz ve emeğinizle destek oldunuz. Akademik başarımıza giden yolda lazım olan puanları aldık çok şükür. Tekrar tekrar teşekkürler tralles.com ailesi, selam ve sevgilerimle...
    Sevda Gönülçeler - Aile Danışmanlığı Kursu
  • Yoğun çalışma hayatım olduğu için örgün eğitim ile meb onaylı aile danışmanlığı sertifikası almak bana göre imkansızdı. Uzaktan olması bana en büyük avantaj istediğim yerde istediğim zamanda dersleri takip edebilmek büyük bir ayrıcalık oldu. Teşekkürler tralles.com.
    Necip Millet - Aile Danışmanlığı Kursu